Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri


 Okulhediye.com'dan  verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Ürün seçerek oluşturduğunuz tüm siparişler 1-2 gün  içinde kargoya teslim edilir. Bursa'dan 600 km uzaklığa kadar kargo teslim süresi (Ankara,İstanbul,İzmir) 1 iş günü içerisinde,600 km üzerindeki mesafelere kargo teslim süresi 2 iş günüdür. 
Kargo fiyatlarımız sabittir. Sepetteki tüm ürünler için tek kargo ücreti alınır. Kargo fiyatlarımız kargo şirketleri tarafından güncellenmekte bizler de site ana sayfasından fiyat hakkında bilgi verilmekteyiz.  Dilerseniz Whatsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden okulhediye.com sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içeresindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. okulhediye.com'a  ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.